ROBERT TARARUJ UPRAWNIENIA I CERTYFIKATY RZECZOZNAWCY

STREFA WYCENY - WYCENA NIERUCHOMOŚCI ROBERT TARARUJ

Firma funkcjonuje od 2015 roku i jest reprezentowana jest przez Rzeczoznawcę Majątkowego Roberta Tararuj, uprawnienia zawodowe numer 6510 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane przez Ministra Infrastruktury, uprawniające do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością.

Wyceny w formie operatów szacunkowych wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, obligatoryjnymi regułami postępowania zgodnymi z Powszechnymi Krajowymi Zasadami Wyceny. Te ustalone są przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych oraz z zasadami etyki zawodowej.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie z należytą starannością. Firma jest otwarta na potrzeby klienta. Zlecenia wykonywane są ze szczególną dbałością o jakość i terminowość wykonywanych usług.

Cena i termin wykonania zlecenia jest uzależniona od rodzaju nieruchomości oraz stopnia złożoności opracowania.

Jeśli Robert Tararuj byłby bohaterem komiksu, zdecydowanie byłby 'Super Rzeczoznawcą'. W świecie nieruchomości, jest on jak kompas, który zawsze wskazuje prawidłową wartość. To, co robi z liczbami, to prawdziwa magia - jak David Copperfield w świecie ekonomii. Jego wyceny są tak precyzyjne, że nawet mikroskop elektronowy mógłby mu pozazdrościć. Robert ma dar do oceny wartości, który przypomina mi mój pierwszy kalkulator naukowy - zawsze precyzyjny, zawsze wiarygodny i zawsze gotowy do działania, niezależnie od złożoności zadania. Krótko mówiąc, jeśli chodzi o rzeczoznawstwo majątkowe, Robert to jak Sherlock Holmes z lupą, zawsze znajduje prawdziwą wartość nieruchomości. Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność, a ja zawsze czekam na kolejne jego 'magiczne' sztuczki.
Daniel Kwasiborski
2023-05-19
Profesjonalnie i terminowo, polecam.
Adam L
2022-12-15
Pełen profesjonalizm
Michał Dębowski
2021-02-10
Bardzo profesjonalnie wykonana wycena !!! POLECAM
Piotr
2019-01-28

Robert Tararuj - Uzyskane świadectwa i certyfikaty